• Пасивний захист слуху M06A - Coyote brown [EARMOR]

Пасивний захист слуху M06A - Coyote brown [EARMOR]

  0 отзывов

Код: 100949
  • 546 грн

  • Есть в наличии
Количество:

Пасивні навушники M06A - Coyote brown

Легкі пасивні навушники M06A, що відповідають стандартам NRR: 24, повністю відсікають звуки від24 дБ, забезпечуючи ефективний захист слуху від шуму на робочому місці або  тирі. Створений для використання протягом усього дня.

Оголів'я навушників виготовлено з міцного пластику з регульованими навушниками. Під ними є м’які профільовані подушки для комфортного носіння які утримують протектори на місці. Крім того, вони обтягнуті штучною шкірою.

Оголів'я виготовлений з легкого та міцного полімеру. Засоби захисту слуху мають ефективну звукопоглинаючу піну. Їх конструкція дозволяє безпроблемно використовувати в шоломі. Гелеві вставки успішно пристосовуються до форми голови користувача, забезпечуючи комфорт та ефективне зниження шуму.

 Відповідає стандартам CE / ANSI S3.19-1974 / EN352-1: 2002

Notice: Undefined variable: reviews_array in /home/warkit03/warkit.com.ua/www/catalog/view/theme/zmaxcart/template/product/product.tpl on line 417

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/warkit03/warkit.com.ua/www/catalog/view/theme/zmaxcart/template/product/product.tpl on line 444

Написать отзыв


Плохо           Хорошо