• ESS ICE NARO Smoke Gray

ESS ICE NARO Smoke Gray

  0 отзывов

Код: 101006
  • 1800 грн

  • Нет в наличии
  • Окуляри з лінзою Smoke Gray
  • Страховочний ремінець

Опис:
ESS "ICE NARO ™" є першою в світі моделлю балістичних очок, яка спеціально спроектована для вузького особи. Дана модель вже ніж стандартна версія "ICE ™", але так само забезпечує такий же рівень балістичного захисту і чіткості огляду. Захисні окуляри "ICE NARO ™" мають комфортну форму і добре поєднуються з різними видами головних уборів і приладів (стрілецькі навушники і т.п.), а також мають змінні лінзи. Вони володіють легким вагою і відсутністю оправи, що забезпечує необмежений огляд. В цей же час, змінні лінзи допомагають адаптувати балістичні окуляри під різне освітлення і навколишнє середовище. Лінзи мають спеціальне антизапітніває покриття Anti-Fog. Товщина лінз - 2,4 мм.
Дужки регулюються по довжині і формі (мають металеву вставку на кінчиках). Це сприяє збільшенню комфорту, безпеки та адаптації до будь-якій формі голови. Спеціальні кріплення на дужках призначені для страхувального шийного ремінця (в комплекті).
Матеріал лінз - полікарбонат, матеріал дужок - нейлон. Всі лінзи захисних окулярів ICE NARO ™ забезпечують 100% захист від ультрафіолету UVA / UVB і відповідають стандартам "ANSI Z87.1-2010" і "MIL-PRF-31013 (пункт 3.5.1.1)". Існує можливість використовувати захисні окуляри "ICE NARO ™" зі спеціальними вставками для діоптричних лінз U-Rx Insert ™, P-2B Rx Insert ™ і Vice ™ Rx Insert.

 

Компанія ESS є єдиним уповноваженим емітентом захисних окулярів і масок для морської піхоти США (United States Marine Corp), а також є провідним або єдиним уповноваженим постачальником для кожної з інших галузей міністерства оборони США (US Department of Defense), і вибором військовослужбовців та інших захисників в більш ніж 100 країнах світу. Компанія ESS гордо стоїть за кожним своїм продуктом, який виробляється на сертифікованій американської фабриці (ISO 9001: 2008).

Девіз компанії ESS: «Built for Battle. Tough for Life. »(« Створені для битви. Витривалі в життя. »)

Notice: Undefined variable: reviews_array in /home/warkit03/warkit.com.ua/www/catalog/view/theme/zmaxcart/template/product/product.tpl on line 417

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/warkit03/warkit.com.ua/www/catalog/view/theme/zmaxcart/template/product/product.tpl on line 444

Написать отзыв


Плохо           Хорошо